Vánoční pokroky?

29. prosince 2016 v 20:39
V posledním týdnu běhám volněji a možná o to víc přemýšlím nad věcmi souvisejícími s během a životem, který bych chtěl žít. Člověk se cpe cukrovím a vším ostatním a už po dvou dnech má pocit. že praskne. Seděl jsem si na gauči a říkal si, že od 1.1 fakt začnu počítat, kolik čeho sním a budu ještě zase o něco lépe jíst. Ale proč čekat na ten hloupý den? Vždy jsem byl příznivcem netradičních řešení. Den před Vánoci chodím s kamarády popíjet na akci Tekutý kapřík a na Silvestra naopak už několik let víceméně nepiji. Tak proč čekat na změnu na začátek roku.

Osud tomu chtěl jinak. Včera přítelkyně upekla dobroučké filé z tresky a k němu jako příloha byla jen brokolice. A světe div se, já i tu brokoli snědl, a dokonce mi chutnala. Nevím, jestli to bylo tím, jak je Baruška šikovná, nebo láskou nebo chutí některé věci změnit, ale stalo se to a byl to takové signál. Dnes jsme šli s přítelkyní nakupovat do oblíbeného levného obchodu a ona s obtížemi, ale přece jenom, odolala pokušení a nekoupila chipsy a naproti svítil obchod se zdravou výživou. Zapluli jsme tedy dovnitř a oba si něco koupili. Konkrétně já jsem si koupil sojový nápoj a konečně se pokusím nahradit mléko. Právě v tuto chvíli hledám webovou službu pro hlídání počítání základních složek živin. Ne, nezbláznil jsem se a nesnažím se nějak zhubnout, ale jsem sportovec a chci dobře jíst, být lepší, a pokud možno déle žít.

Jako druhou událost posledních dní bych zmínil koupi hned tří nových sportovních knížek. Dvě běžecké od René Kujana a Kiliana Jorneta a v neposlední řadě knížku o plavání, takže jsem zvědavý, jestli je možné se zlepšit v plavání pomocí vychválené knížky.

Užívejte sváteční pohody konce roku a nemračte se a nezlobte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama