Odpočinkový týden, nemoc a restart

22. února 2017 v 15:01
Relativně dlouhou dobu jsem teď nic nenapsal a v pár větách napíši proč. Po Malohanácké stovce nastalo období, ve kterém se opravdu špatně běhá..všude samý led. Snad takový začínající konec zimy je snad tady. Všechno začalo odtávat, ale pořád to všude klouže a tak se hodně špatně běhá- Odvážil jsem se o víkendu po Malohanácké stovce na dlouhý běh, ale všude to klouzalo a bylo to utrpení a ani se mi o tom nechtělo psát. Další týden měl být odpočinkový. Můj dlouhodobý plán je mít vždy tři týdny s hodinovým objemem tréninku 15-20 hodin a pak jeden slabší týden okolo 10 hodin. A minulý týden byl tím oddechovým a regeneračním. Deset hodin jsem tak akorát naplnil, bohužel jsem na konci týdne se nějak nachladil a první dny tohoto týdne jsem proležel. Celkem se to spravilo a dnes za cca 10 minut absolvuji běžecký test cca 10km v rámci sportu, který učím Trailový běh pro radost. Takže v brzké době bude následovat článek, jestli mě to položilo nebo jestli už nastal restart a zase do toho šlapu.
Každý další začátek by podle mě měl být ještě lepší. Takže at už to mě to dnes položí nebo ne, tak jakmile začnu znovu trénovat,tak to bude velké. Zodpovědnější domácí cvičení, s kterým jsme začal pár dní před tím,než jsem onemocněl. Ještě lepší strava. A v neposlední řadě mě čekají tři změny: 1) Snad už konečně začnu jezdit na silničce a nabírat kilometry cyklistické. 2) jako logikcé navázání na posilování nohou v posilovně zapojím dynamický trénink síly. Takže příjdou na řadu schody, výskoky, použití běžekcého padáku. Za 3) V bazéně přichází čas začít se prát s kraulem. Aneb mám toho před sebou dost.

A jedna důležitá věc na závěr. Musím říct, že velkou motivací i inspirací je mi v těchto dnech moje přítelkyně Baruška, které v Severním Irsku na sobě tvrdě maká: cvičí, posiluje...dobře jí. Drž se lásko, máš na to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama