4 fáze cesty do ráje

10. března 2017 v 13:24
Na včerejšek jsem spal jen 5 hodin a čekal mě náročný den. Vstávání v 6:30 ráno a hned na 7:15 Bootcamp. Takže hodina naplněná běháním, poskakováním a posilováním. Pro mě bonusově to znamenalo v průběhu hodiny 410 dřepův rámci mé dřepovací výzvy. Pak hurá do práce a učit Komunikační systémy.

a odpoledne to pokračovalo v rychlém sledu. V 16 hodin posilovna. V posilovně to včera celkem stálo za to. Na legpressu jsem vytlačil všechny cihličky co tam jsou, nějakých 167kg a na předkopávání navyšuj ipočet opakování s daným počtem cihliček. A jde vidět,že stehna snad síly trochu. Včera se dokonce stala nevídaná věc vzhledem k tomu,jak flákám horní polovinu těla v posilovně. Navýšil jsem tlaky s jednoručkama na 36kg, což bude bohužel asi konečná, protože v posilovně dostupná váha činek je v posilivně 42kg a to je váha z říše snů, na kterou jsem se pokud mě pamět neklame ani v mladším věku, při posilování i 5 krát týdně. Takže fitko dobré a ted se rychle nasvačit. Dal jsem si islandský vysokobílkovinový jogurt Skyr.

A už to zase pokračuje lehký běh cca 7km (za celý den cca 12km), přerušený hodinovým plaváním. Nooo snažil jsem se konečně začít pracovat na kraulu a co jsem se dozvěděl, že jsem těžký na spodek a dost se nadřu na udržení nohou ve správné poloze a že neumím se správně nadechnout. Budu bojovat, možná nakonec stejně budu plavat prsa, ale chci se toho kraula aspon trochu naučit.

Sumasumarum něco přes 4 hodiny sportu, 4 fáze tréninku. Ještě nejsem ironmen a možná nikdy nebudu, ale každopádně jsem dost crazymen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama