Hodnocení po poločase poháru

27. května 2018 v 20:09
V minulém článku jsem psal o problémy s kolenem a o otevření hlavy a odnesení si něčeho pozitivního. NE, rozhodně neutíkám z boje, nevzdám se pro letošel cíle uběhnout alespon 8 stovek v poháru CSUT a pokusit se zaútočit na něajkou slušnou pozici v poháru. Mám za sebou 4 stovky poháru a chtěl bych dnes vyhodnotit jak se mi daří v poločase letoční výzvy a trochu to porovnat s lonským rokem a výzvou v podobě ironmenna. Pěkně postupně tedy:

Malohanácká stovka(cca 100km): dělené 3. místo , čas 12 hodin a 12 minut: S umístěním i časem spokojenost, velká krizec v půlce, ale pak se můj výkon zlepšoval a sebral jsem se a ke konci jsem dostihly dva závodníky před sebou.

Brdská stezka(120km): 5. místo, čas 18hodin a 39 miut: Stodvacet kilometrů je prostě trochu moc. Tahle stovka byla poznamená spoustou komplikací. Byla těsn po návratu z Thajska. Po pár kilometrch mi praskl camelbag a promočil mi vše včetně bod. Musel jsem použít téměř nerozchozené nové salomony. Hodně jsem si batohem odřel záda. Vybil jsem mi telefon a jsem šel 10km bez gps. Všechno špatně a ke konci se to nasčítalo a přišel jsem o třetí místo cca 4km před cílem. Škoda, ale hodně si cením toho, že jsem to nějak dobojoval,i když v poslední fázi už jsem to trochu s halvou prohrál. Zatím nejtechničtějsí stovka patrně.

Jesenická stovka(104km): 21 místo, 14 hodin a 21 minut: CHTěl jsem čas pod 15 a mám ho. Umístění skokově nejhorší, co jsem kdy zaběhl je dané velkou konkurencí na závodě. Takže s časme i umístěním spokojenost. Poprvé mě na závodě výrazněji zlobí koleno. Velký boj chvílemi. Nejvíc mi kromě hřebenových úseků chutnal dlouhý kopec na Šerák. Hodně jsem vnímal vliv gelů.

Čavišovická stovka(104km): 8. místo, 13 hodin 41 minut. Bláznivá stovka, parádně běháva, šílený úprk na začátku. Musím říct, že svalově a co se týká sil asi nejlepší stovka, i ke konci jsem měl cílu běžet, ale poseldních 40km byl problém s kolenem, které mě hodně limitovala hlavně v sebězích. Na takové trati bych měl běhat času určitě pod 13km spíš ke 12 hodinám, dlouho to vypadalo reálně...ale koleno.

O celkovém průběžném 17. míst v poháru spočítaném p oprvnách dvou absolvovaných závodech nemá cenu nic psát a spekulovat, protože spousta lidí předemnou už za sebou měla víc závodů. S lidí, kteří šli dva závody jsem byl třetí. nicméně myslím, že cíl být do pátého místa celkově musím přehodnotit, tak na umístění do desítky. Každopádně jsem zjistil, že někteří borci, jsou v porovnání se mnou úplně jiný level a když se sjede špička jako na Jesenické, tak je hranou, tak top 20. Uvidíme na co budu stačit, hodně záleží na volbě závodů, protože mají různé bodové hodnocení. Budu bojovat a rvát se, pokud mi to koleno dovolí, tak už za dva týdny mě čeká Valašské kilo, snad to klapne,protože další závody byhc pak musel dost lepit, abych těch 8 stihl nějak poskládat.

.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama