Zásadní změny

1. června 2018 v 20:53
Změna je život, už jsem to naznačil v článku, kde píši o zranění kolene. Ve všem je potřeba hledat něco pozitivního a součansě je potřeba nikdy neusnout na vavřínech a mít hlavu a mysl otevřenou. Takže o co jde? Letos běhám opravdu hodně, přesto výsledky nastovkách nejsou nic moc, není to zlé, ale běhám tak nějak pořád stejně nebo o malinko hůř, místo abych se zlepšoval. K tomu si přidejme problémy s kolenem a že se mi na sebe v poslední době nějak hůř kouká v zrcadle a je rozhodnuto, musím něco změnit.

Několik posledních let, i když jsme třeba zrovna nechodil nějak pravidelně do posilovny, tak jsem nějakým způsobem posiloval. Minimálně dvakrát týdně v rámci bootcampu. Případně jsem půl roku před ironmenem dost intenzivně chodil plavat a k tomu sjem cvičil doma s vlastním tělem, ted v tomto směru nedělám už měsíců nic a jím čím dál hůř.

Tááákže změna....nastává ubírání běžeckých kilometrů a přidání posilování. V prvé řadě je potřeba kvůli běhu nabrt nějakou svalovou hmotu na nohách a posílit střed těla, ale celé tělo se zaslouží pozornost. První změny začaly před víc jak týdnem začal jsem doma cvičit kliky, používat zaprášené desetikilové jednoručky, hrát si s expandery a střed těla trápím v plenku.

Ale dnes přišel další zlom k opětovnému získání lepší běžecké formy alepšího těla současně. Pořídil jsem si multisportkartu, tedy kouzelnou kartičku, která mi za 600kč měsíčně umožňuje chodit na bezmála 150 sportovičtě v Brně všeho druhu: počínaje posilovnami, přes spinning a saunu až po bazény. A dnes mi začala platit a já hned zaútočil na posilovnu. Takže jízda začíná, snad to pocítím na běhu i v zrcadle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama